Kao Lak Beach Khaolak Laguna Resort Pool Sairung Waterfall Khaolak Laguna Resort

Kao Lak, Phang-Nga, תאילנד

       Kao Lak, Phang-Nga, תאילנד

מידע כללי
בעבר זה National Park הוא רק לחוף הים יער פארק של Khao Lak, עד מר Somchit Suksanga, ראש הכפר mu 3, Kapong מחוז משנה, Kapong, Phang Nga, היה העוזר של הצעת שר שיתופית חקלאית ו ב ספטמבר 26, 1984 ל שוקל להכריז על היער של Amphoe קה פונג ו הסמוכים יער להיות שימור היער conserving או מוצא את מקור המים של Phang Nga המחוז שבו עדיין להיות מושלם יער ויש לו הרבה חיות הבר. לנצח, זה עדיין אזור בעל צבעוניות אתר תיירות, בעיקר קטנים רבים מים. שטח זה הפך את 66 National Park ב -30 באוגוסט 1991, כלומר "Khao Lak-RU לאם הפארק הלאומי משתרע על 125 مربع kilometer 

 
גיאוגרפיה
גיאוגרפיה כללית של הרי רבים כגון Lak הרים, לאם RU ההר, ההר Sang טונג, Mai Kaeo ההר ואת Prai bang Toa ההר. נקודת השיא הגבוהה ביותר עומד על 1,077 מטר גובה מעל פני הים, שהוא מקור חשוב של נהרות של Phang Nga המחוז, כלומר Ta Kua אבא נהר, Phang Nga נהר, הכוללות גם הרבה תעלות קטנות ו הזרמים. את Khao Lak - לאם RU National Park המשרד ממוקם בסמוך לחוף הים באזור כיסוי הסלע החוף המערכת האקולוגית, חול Coral Beach ו המערכת האקולוגית.
ואקלים
את Khao Lak - לאם RU הפארק הלאומי ממוקם באזור החוף המערבי של הים Andaman, תן לזה לעלות השפעת southwestern מונסון מונסון הרוח הצפונית ואת הרוח בהם כדי להשפיע יש גשם כמעט בכל ימות השנה. זה שתי עונות, בעונה החמה החל בינואר עד אפריל העונה ו גשם החל ממאי עד דצמבר אשר היה הרבה הגשמים.
פלורה ו פאונה
רוב הפארק מכוסה יער ירוק עד טרופיות, חלק עדיין וטהור, ואילו באזורים אחרים הסגה אדם יש לשנות את מבנה יער. במספר מקומות יער המקורית הייתה לחלוטין הוחלף עצי פרי או גומי plantations. הפארק כולל גם כמה אזורים קטנים של החוף גידול קטנים מנוזר חול החופים.

יער טרופי ירוק עד, זו מתרחשת על הר forested של Khao Lak. במקומות קטנים האדם הפרעה זו יער במיוחד עם differentiated; של פלורה האדמה, על סבך של שתילים, אז חופה של שלוש רמות, נמוך, ביניים והגב העליון ומעל זה כמה emergent יער הענקים. עיקרון רשמה כוללים מין עץ; Dipterocarpus SP., Alstonia scolaris, Anisoptera costata, Michelia champaca, Syzygium SP., Hopea odorata, Mimusops elengi, כמה תמרים (Palmae) מינים ו במבוק (Gramineae). יער זה הוא גם עשיר מאוד epiphytes כגון Orchids ferns ו, ו snaking בין העצים הם Lianes ורבים climbers כולל Rattans.

תיקונים קטנים ליד החוף היער כולל סובלני מינים ימיים רבים, לרבות; Barringtonia asiatica, Anacardium occidentale ו Pandanus odoratissimus.

חיות פרא
בעלי חיים יונק מורכב Colugo, Binturong, מלזי סמור, Drynaria. ח bonii המשיח, בת ואת גדול בעלי חיים יונק נמצא כאן. Sumatran serow, Malayan טפיר, וכו '

Retiles יכול להיות מסווגים לתוך שעות היום reptiles החיים כגון Idian או בנגל בקרה, וכו 'וכן את reptiles שאתה יכול למצוא ישירות הם כמו נחש נחש Iridescent הארץ, Malayan גומץ צפע, לבן-lipped גומץ צפע.

Amphibians כגון Bufo asper Gravenhorst, ראנה laticeps Boulenger, ו Heymon של Froglet, וכו '

ציפורים, מן הסקר יכול להיות מסווגים לתוך הכיתה-15 צווי 108 משפחות, למשל מצויץ אופיקלד-נשר, white-bellied הים נשר, Emerald תסיל ו Minivet אדום, וכו 'בעוד ציפורים יכול להיות גדול למצוא 3 סוגים, כלומר מכוסה שיחים - כרבולת hornbill, מזרחי pied hornbill, ו Homrai.

שעות היום butterflies, רובם ניתן למצוא העיקרי rainforest, במיוחד את ערוץ או אגם באזור. את שעות היום butterflies מוגדרות כמו משומר 3 סוגי בעלי חיים לגמרי, כלומר Troides aeacus thomsoni, Trodes amphrysus ruficollis, ו Stichophthalma godfreyi.

ים בעלי חיים, למשל מלפפון הים השחור קבוצה כמו מלפפון, ח scabra, וכו ', על קבוצה כמו קפוד קפוד Malayan, וכו', את הים, כמו כדור נוצה כוכבית, וכו ', על קבוצה כמו דג צלופח Morey , Lizardfish, טום לונג, וכו ', הכוכב של קבוצת כוכבים כמו נוצה, את הקבוצה כמו סרטן ענק murex, Cowrie טייגר.